2015 VETLLADA A SANT ADRIA 21-2-15


VETLLADA A SANT ADRIA DEL BESOS 21/02/2015

1º Jessica Palau Medina (BDN Boxing) Vs Raquel Morera Ibañez (Ares Arena) 3x2 K.B. -54Kg

 
           GUANYADORA: JESSICA PALAU MEDINA

2º Estela Romano Auladell (AFE Malgrat) Vs Sara Elgabu Pascua (Sparta 300) 3X2 K-1. -57Kg


           GUANYADORA: SARA ELGABU PASCUA

3º Joshua Lopez Castillo (Ares Arena) Vs Alex Lopez Vallejo (Pugnator) 3X2 K.B. -60Kg


            COMBAT NUL

4º Daniel Molero Moya (Furiojol) Vs Joel Milanes Alonso (Campio) 3X2 K-1 -60Kg


            GUANYADOR: DANIEL MOLERO MOYA

5º Luis Aliste Moreno (Sant Jordi) Vs Adeel Nawaz Bagum (AFE Malgrat) 3X2 M.T. -63.500Kg


           GUANYADOR: ADEEL NAWAZ BAGUM

6º Albert Trepat Diaz (KB MT Alpicat) Vs Jorge Noel Abuin Cisneros (Sparta 300) 3X2 K-1. -67Kg


           GUANYADOR KO TECNIC: ALBERT TREPAT DIAZ

7º Alejandro Membrilla Mozo (MT Tossa) Vs Alejandro Muñoz Viedma (AFE Malgrat) 3X2 M.T. -67Kg


            GUANYADOR: ALEJANDRO MUÑOZ VIEDMA

8º Pablo Cesar Jara Guzman (Adrima) Vs Albert Dalmases Bachero (Bruc Fitness) 3X2 K-1. -71Kg


            COMBAT NUL

9º Arnau Panduro Urbano (Leones) Vs Javier Dominguez Galan (BDN Boxing) 3X2 K-1 -71Kg


           GUANYADOR PER ABANDONAMENT: JAVIER DOMINGUEZ GALAN

10º Bubu Ndow Jaithe (AFE Malgrat) Vs Albert Puig Martin (Sparta 300) 3X2 K-1. -86Kg


           COMBAT NUL

 

TATAMI 2X2

1º Manel Arquillo Moreno (MT Tossa) Vs Federico Martin Ayala (KB MT L’Hospitalet) 2X2 K-1. -60Kg


          GUANYADOR: FEDERICO MARTIN AYALA

2º Raul Mataro Llansa (Survival) Vs David Noriega Cañete ( Elite) 2X2 K.B. -63,500Kg


          GUANYADOR: RAUL MATARO LLANSA

3º Alejandro Arias illescas (KB MT L’hospitalet) Vs Cesar Rodriguez Dominguez (Fenix) 2X2 K.B. -67Kg


          GUANYADOR: ALEJANDRO ARIAS ILLESCAS

4º Kevin Garcia Alberca (Leones) Vs Catalin Mihai Preda (Fenix) 2X2 K.B. -67Kg


          COMBAT NUL

5º Andres Rodriguez Zornoza (Elite Sant Boi) Vs Nestor Murillo Azmiño (Bruc Fitness) 2X2 K-1 -71Kg


          GUANYADOR: NESTOR MURILLO AZMIÑO

6º David Hisado Santiago (Sant Jordi) Vs Alex Valverde Moreno (Ares Arena) 2X2 K.B. -71Kg


          GUANYADOR: ALEX VALVERDE MORENO

7º Raul Lobato Escribano (Leones) Vs Carlos Lopez Vallajo (Pugnator) 2X2 K.B. -71Kg


          GUANYADOR: CARLOS LOPEZ VALLAJO

8º Adrian Sanchez Ladron (Bruc Fitness) Vs Miguel Tenbras Gonzalez (KB MT L’hospitalet) 2X2 K-1 -71Kg


          GUANYADOR: MIGUEL TENBRAS GONZALEZ

9º Juan Manuel Garcia Sanchez (Pugnator) Vs Fernando Diaz Cuadros (Sparta 300) 2X2 K.B. -75Kg


          GUANYADOR: FERNANDO DIAZ CUADROS


10º Enric Torner Larios (KB MT L’hospitalet) Vs Mario Morales Buendia (Sant Jordi) 2X2 K-1 -75Kg


         GUANYADOR: MARIO MORALES BUENDIA

11º Sergiu Stefan Dragomir (Fenix Cast.) Vs Alex Mula Roldan (Taro Tae) 2X2 K.B. -75Kg


         GUANYADOR PER KO TECNIC: ALEX MULA ROLDAN

12º Antonio Gutierrez Roque (Mollerussa) Vs Xavier Jacas Caballero (Sparta 300) 2X2 K.B. -81Kg


         GUANYADOR PER KO: XAVIER JACAS CABALLERO

13º David Murga Lopez (KB MT L’Hospitalet) Vs Rodrigo Piana Bazoni (Fenix) 2X2 K-1 -86Kg


        GUANYADOR PER KO: DAVID MURGA LOPEZ