2015 VETLLADA AL BESOS 18-04-2015


VETLLADA A SANT ADRIA DEL BESOS 18/04/2015

CAMPIONAT DE CATALUNYA DE MUAY-THAI AMATEUR 3X2 -57Kg
1º Ahmed Rahoussi (Sant Jordi) Vs Pedro Cortes Juarez (Puro Impacto)


                CAMPIO: PEDRO CORTES JUAREZ

CAMPIONAT DE CATALUNYA DE MUAY-THAI AMATEUR 3X2 -60Kg
2º Daniel Molero Moya (Fiurojol Vil.) Vs Imad Yaqood (Boonchuai)


                CAMPIO: DANIEL MOLERO MOYA

ELIMINATORIAS CAMP.CATALUNYA MUAY-THAI 3X2 -67Kg
3º Alejandro Membrilla Mozo (MT Tossa) Vs Alejandro Muñoz Viedma (AFE Malgrat)


                FINALISTA: ALEJANDRO MUÑOZ VIEDMA

ELIMINATORIAS CAMP.CATALUNYA MUAY-THAI 3X2 -71Kg
4º Mario Moreno Perez (Lookprakarn) Vs Nestor Murillo Pazmiño (Bruc Fitness)


                FINALISTA: MARIO MORENO PEREZ

 

COMBATS 3X2 TOTES LES MODALITATS

5º Carlos Alberto Lamela Vazquez (DKSR) Vs Buba Ndow Jaiteh (MT Tossa) 3X2 K-1 -81Kg


              GUANYADOR PER KO TECNIC: CARLOS ALBERTO LAMELA VAZQUEZ

6º El Mehdi Jraifi Mouagni (Kick Adrima) Vs Alex Lopez Vallejo (Pugnator) 3X2 K.B. -60Kg


              COMBAT NUL

7º Mimou Boudo Zariouh (Fiurojol Vil.) Vs Pablo Cesar Jara Guzman (Kick Adrima) 3X2 K-1 -71Kg


               GUANYADOR: PABLO CESAR JARA GUZMAN

8º Francesc Calderon Perez (Kybalion) Vs Carlos Lopez Vallejo (Pugnator) 3X2 K.B. -71Kg


               GUANYADOR: FRANCESC CALDERON PEREZ

9º Mamadou Safaio Ciallo (TKD Bordeta) Vs Sergio Vea Longoni (BDN Boxing) 3X2 K-1 -75Kg


               GUANYADO: SERGIO VEA LONGONI

 

COMBATS TATAMI 2X2


10º Cesar Rodriguez Dominguez (Fenix Castell.) Vs Felix Peiro Pino (Sparta 300) 2X2 K-1. -60Kg


               GUANYADOR: FELIX PEIRO PINO

11º Cristian Garcia Ramos (Fiurojol Vil.) Vs Miguel Tembras Gonzalez (KB MT L’Hospitalet) 2X2 K-1. -71Kg


               GUANYADOR: MIGUEL TEMBRAS GONZALEZ

12º Jordi Peraire Cid (Sparta 300) Vs Daniel Fernandez Sanchez (Fenix Castell.) 2X2 K.B. -67Kg


               GUANYADOR: JORDI PERAIRE CID

13º Javier Lucas Conde (Pugnator) Vs Alex Muga Roldan (Taro Tae) 2X2 K.B. -75Kg


               GUANYADOR PER KO TECNIC: JAVIER LUCAS CONDE

14º Gonzalo Rodrigo Sequeira (Fenix Castell.) Vs Jorge Abuin Cisneros (Sparta 300) 2X2 K.B. -67Kg


               COMBAT NUL

15º Mario Morales Buendia (Sant Jordi) Vs Daniel Calzado Soto (Fenix) 2X2 K-1 -75Kg


               GUANYADOR: MARIO MORALES BUENDIA

16º Francesc Llorente Garcia (Pugnator) Vs Jordi de La Fuente Batanero (Taro Tae) 2X2 K.B. -75Kg


               GUANYADOR: JORDI DE LA FUENTE BATANERO

17º Sergio Quilez Medina (Pugnator) Vs Oscar Lopez Tobella (Sparta 300) 2X2 K.B. -86Kg


               GUANYADOR: OSCAR LOPEZ TOBELLA

18º Sergio San Nicolas Escola (Pugnator) Vs Xavier Trabado Gavin (KB MT L’hospitalet) 2X2 K.B -86Kg


               GUANYADOR: XAVIER TRABADO GAVIN

Marques Col.laboradores