VETLLADA A CORNELLA 02/07/2011

 

VETLLADA A CORNELLA 02-07-2011

COPA CATALANA AMATEUR 2X2. 

1. Redouan Iskalli   (Garra) Vs Victor Serrano Lopez   (Lookprakarn) -60 Kgs M.T.

                           GUANYADOR: REDOUAN ISKALLI

2. Pol Galovar Asensio  (Campio) Vs Juan M. Morales Magan (P.Impacto) -60 Kgs K.B.

                           GUANYADOR: POL GALOVAR ASENSIO

3. Achraf El Khatib (Siam) Vs Youssef Zerki (Lookprakarn) junior -63,5 Kgs M.T.

                           GUANYADOR: YOUSSEF ZERKI

4. Oscar Carrasco Venegas   (Campio) Vs Francico Rios Dominguez (akbmtc) -63,5 Kgs K.B.

                           COMBAT NUL

5. Jose Manuel Garcia Granero (Last Round) Vs Victor Anula Costoya (P.Impacto) -63,5 Kgs K.B.

                           GUANYADOR: JOSE MANUEL GARCIA GRANERO

6. Marc Zamora Gonzalez (Sparta) Vs Javier Vico Auñon (P.Impacto) -67 Kgs K.B.

                           GUANYADOR: MARC ZAMORA GONZALEZ

7. Andreu Gomez Ausach (Gym Fama) Vs Antonio Paisano Gimenez   (Last Round) -67 Kgs K.B.

                           GUANYADOR: ANDREU GOMEZ USACH

8. Daniel Maldonado Ayala (Leones) Vs Stalin Mora Segura (Bruc Fitness) -71 Kgs K.B.

                           GUANYADOR: DANIEL MALDONADO AYALA

9. Alberto de la Paz Troyano (Bruc Fitness) Vs Isaac Cervantes Gonzalez (P.Impacto) -71 Kgs M.T.

                             COMBAT NUL

10. Cristóbal Torres Rodriguez (Garra) Vs Eric Ruiz Amigo (Lookprakarn) -71 Kgs M.T.

                             GUANYADOR: CRISTOBAL TORRES RODRIGUEZ

11. Manel Cabrera Romero (Gymsal) Vs Isaac Carrillo Reina (Sant Jordi) -71 Kgs K-1

                             GUANYADOR: ISAAC CARRILLO REINA

12. Joaquin Balaguer Delgado (Bruc Fitness) Vs Ruben Vaca Balanze (Campio) -75 Kgs K.B.

                             COMBAT NUL

13. Mario Montiel Jimenez (Puro Impacto) Vs Raul Martinez Medina   (Sparta) -75 Kgs   K.B.

                             GUANYADOR: RAUL MARTINEZ MEDINA

14. Adrian Madrid Ortiz (Leones) Vs Miguel Carvajal Baldo (Campio) -81 Kgs   K.B.

                           GUANYADOR: ADRIAN MADRID ORTIZ

15. Alex Llasera Cabane (Sparta) Vs Alex Pablo Berjillo (Gymsal) -81 Kgs K.B.

                           GUANYADOR: ALEX LLASERA CABANE

COMBATES NEO-PRO 4X2

16. Carlos Gamero Cintas (Leones) Vs Luis Rodriguez Comes (Sparta) -58´5Kg. K-1R

                           GUANYADOR: LUIS RODRIGUEZ COMES

17. José MªRufino Alcalde (Bruc Fitnes) Vs Abdel Kader (Bon Ritme) -78Kg. K1R

                     GUANYADOR PER DECISIO MEDICA: JOSE Mª RUFINO ALCALDE

CAMPIONAT DE CATALUNYA K-1 RULES 4X2 -81 KGS

18. Daniel Figueras Jimenez (Leones) Vs Cristian Teston Perez (Bruc fitnes)

                     CAMPIO: DANIEL FIGUERAS JIMENEZ

COMBATES AMATEURS 3X2

19. Juan Correa Monterde   (Bruc Fitness) Vs Llatzer Deu Hernandez (Campio) -57 Kgs   K-1

                      GUANYADOR: JUAN CORREA MONTERDE

20. Adil Bouhalga (Espai Esport) Vs Raul Pareja Quintanar (Last Round) -63,5 Kgs K.B.

                         GUANYADOR: RAUL PAREJA QUINTANAR

21. Antonio Martinez Sierra (Leones) Vs Karim Barmoje Charif (Bruc Fitness) -67 Kgs K-1

                         COMBAT NUL

22.Javier Ruiz Garcia (Alpicat) vs Hector Sola Garcia (Garra) -75kg K1R.

                           COMBAT NUL