2010 CAMPIONATS CATALUNYA KB I BOXA XINESA 03/07/10

Campionats de Catalunya de Kick-Boxing i Boxa Xinesa 03/07/2010

1. Eric Morros Ariza (Sirfuriojol) Vs Manuel Saladich Gonzalez (DKSR) 2X2 -60 Kg KB Junior

          CAMPIO: MANUEL SALADICH GONZALEZ

2. Esteban Bolinches Gabarron (Dksr) Vs Alejandro Gonz. Pozo (B.Fit) 2X2 -71 Kg KB junior

          CAMPIO: ALEJANDRO GONZALEZ POZO

3. Jonathan Silveria Galera (B. Fitn.) Vs Erik Edgar Garcia Fernandez (P.Im) 2X2 -54 Kg KB

          CAMPIO: ERIK EDGAR GARCIA FERNANDEZ

4. Javier Flotats Pinillo (P.Impacto) Vs LLatzer Deu Hernandez (Campio) 2X2 -60 Kg BX

          CAMPIO: JAVIER FLOTATS PINILLO

5. Daniel Autor Montalban (Bruc Fit.) Vs Sergio Bolea Calvente (Paradise) 2X2 -63,5 Kg BX

         CAMPIO PER ABANDONAMENT: DANIEL AUTOR MONTALBAN

6. Israel Martinez Nuñez (Bruc Fit.) Vs Joseph Franch Pelliser (Bon Ritme) 3X2 -63,5 Kg KB

         CAMPIO: ISRAEL MARTINEZ NUÑEZ

7. Manuel Vila Fernandez (E.L.Garra) Vs Angel Vazquez Lazaro (Campio) 3X2 -67kg KB

         CAMPIO: ANGEL VAZQUEZ LAZARO

8. Alvaro Blázquez Mateu (Sparta) Vs Alberto Garcia Gomez (l’Hospitalet) 2X2 -71 Kg BX

         CAMPIO: ALVARO BLAZQUEZ MATEU

9. Hector Peñalver Martinez (Godai) Vs Ivan Peralta Teixeira (Sparta) 3X2 -71 Kg KB

         CAMPIO: IVAN PERALTA TEIXEIRA

10. Angel Marin martinez (Campio) Vs Antonio Martinez Sierra (Leones) 3X2 -71 Kg KB

         CAMPIO: ANTONIO MARTINEZ SIERRA

11. Marc Zamora Gonzalez (Sparta) Vs David Perez Gonzalez (akbmtc) 2X2 -71 Kg BX

         CAMPIO: MARC ZAMORA GONZALEZ

12. David Pasc. Riera Monge (Sparta) Vs Sergio Rodriguez Alegre (akbmtc) 3X2 -75 Kg KB

         CAMPIO: DAVID PASCUAL RIERA MONGE

13. David Jiménez Serrano (P.Impacto) Vs Carlos Sola Ontiveros (Leones) 3X2 -75 Kg KB

         CAMPIO: DAVID JIMENEZ SERRANO

14. Lucas Martinez Vera (Sirfuriojol) Vs Samir Barmoje (Bruc Fitness) 3X2 -75 Kg KB

         CAMPIO: LUCAS MARTINEZ VERA

15. Alejandro Jiménez de Andres (Sparta) Vs Ruben Saavedra Miras (P.Imp) 3X2 -86 Kg KB

         CAMPIO: ALEJANDRO JIMENEZ DE ANDRES

16. Jaume Martinez Cid (P.Impacto) Vs Bakary Sangyang Davila (Campio) 3X2 +91 Kg KB

         CAMPIO: JAUME MARTINEZ CID

FORA DE CAMPIONAT

17. Abdelkader Belazy (Bon Ritme) Vs Jordi Ruiz Galera (Campio) 3X2 -75 Kg K-1 RULES

        GUANYADOR: ABDELKADER BELAZY

18. Cristian Teston Perez (Bruc Fitness) Vs Aziz Bouslama (E.L.Garra) 3X2 -81 Kg MT

        GUANYADOR PER KO: CRISTIAN TESTON PEREZ