2009 VETLLADA A SANT ANDREU 15/11

VETLLADA A SANT ANDREU  15-11-2009


1. Llinca Lucia Serbu (Bruc Fit.) Vs Elisabeth Tapias Tomas (akbmtc- S.Jordi) 3X2 MT - 57Kg
                                   GUANYADORA: LLINCA LUCIA SERBU

2. Ruben Benjumea Esquinas (Bruc Fit) Vs Oscar Marquez Gomez (P.Impacto) 3X2 KB - 60Kg

                                   GUANYADOR: RUBEN BENJUMEA ESQUINAS

3. Abraham Mendez Rodriguez (P.Impacto) Vs Carlos Gamero Cintas (Leones) 3X2 KB - 60 Kg

                                   GUANYADOR: CARLOS GAMERO CINTAS

4. Juan Rodriguez Comes (Sparta) Vs German Tabuenca Garcia (Black Bull) 5X2 KB  - 57 Kg

                                  GUANYADOR: GERMAN TABUENCA GARCIA

5. Daniel Salinas Velasco (Campio) Vs Albert Palies Jose (Fight Blanes) 3X2 KB  - 67 Kg

                                  COMBAT NUL

6. Saul Hernandez Ortiz (Sant Jordi) Vs David Moreno Rodriguez (Bon Ritme) 3X2 K1  - 70 Kg

                                  COMBAT NUL

7. Christian Diez Gea (Prisma) Vs Jose Paneque Camarero (Sparta) 3X2  KB  - 71 Kg

                                  COMBAT NUL

8. David Santiago Beltran (Prisma) Vs Oriol Subirats Galocha (Sparta) 3X2  KB  - 71 Kg

                                  GUANYADOR: ORIOL SUBIRATS GALOCHA

9. David Calvo Martinez (Bruc Fit.) Vs Carlos Almenara Reyes(Canarias) 5X2  K1  - 63,5 Kg

                                  GUANYADOR: DAVID CALVO MARTINEZ

10. Francesc Calderon  (Athlon) Vs Hector Peñalver Martinez (Godai) 3X2  LB  - 71 Kg

                                   GUANYADOR: FRANCESC CALDERON

11. Jose Maria Rufino Alcalde (Prisma) Vs David Corrales Fernandez (Blanes) 3X2 KB - 78 Kg

 
                               GUANYADOR: JOSE MARIA RUFINO ALCALDE

12. Neftali Roca Miro (Bruc Fit.) Vs Alberto Ramon Paniagua Duarte (L’Hospit.) 3X2 KB - 75 Kg

                               GUANYADOR: NEFTALI ROCA MIRO

13. Juan Fco. Soriano Torrecillas (F. Blanes) Vs Javier Medina Muñoz (Sparta) 3X2 KB - 80 Kg

                              GUANYADOR PER ABANDONAMENT: JAVIER MEDINA MUÑOZ

15. Daniel Motesdeoca  (Canarias) Vs Jose Man. Garcia Figueras (Leones) 5X2 KB - 74Kg

                             GUANYADOR:  JOSE MANUEL GARCIA FIGUERAS
 

Marques Col.laboradores