2007 CAMPIONAT CATALUNYA LIGHT-CONTACT

Campionat de Catalunya Kick-Boxing Light-Contact 07

I Torneig Kick-Boxing en Tatami 11/11/2007

             Masculi – 60 Kg.

1º Jorge Sadem (Figueres Boxing)

2º Daniel Morales (Leones)

3º Jesus Moreno (Reus Team)

3º Abel Martinez (Club San Feliu)

             Masculi – 70 Kg.

1º Jose Maria Rufino (Prisma)

2º Raul Martinez (Kick Boxing Montes)

3º David Bravo (Godai)

3º Ramon Camargo (Taro Tae)

             Masculi – 75 Kg.

1º Victor Roca (Taro Tae)

2º Marc Zamora (Sparta)

3º Berni Diaz (Godai)

3º David Moreno (Bon Ritme)

             Masculi – 80 Kg.

1º Jordi Plana (Figueres Boxing)

2º Francisco Jose Artacho (Hira-Yama)

3º Jordi Rectoret (Sparta)

              Masculi + 80 Kg.

1º Albert Puig (Sparta)

2º Jonatan Torres (Vilartagas)

3º Lluis Gixe (Espai Esport)

3º Ouidi Ramona (Espai Esport)

                   CLASE D EN TATAMI  2X2

1. Lucas Tejada Domínguez (Campio) Vs Edgar Medina Nebot (Kick BCN) 2X2 KB
              GUANYADOR: LUCAS TEJADA DOMINGUEZ
2. David Santiago Beltran (Prisma) Vs Oriol Subirats Galocha (Sparta) 2X2 K.B.
              GUANYADOR: ORIOL SUBIRATS GALOCHA
3. Sergio Vaz Olmos (Daithon) Vs Francisco Javier Lopez (Campio) 2X2 K.B.
              GUANYADOR; SERGIO VAZ OLMOS
4. Xavier Vidal Matarin ( Olimpic) Vs Oscar Fernandez Montes (K BCN)2X2 KB
              GUANYADOR: OSCAR FERNANDEZ MONTES
5. Joseph Soldevila Sala (Villalba) Vs Abel Avellaneda Lopez (Campio) 2X2 K.B.
              GUANYADOR: ABEL AVELLANEDA LOPEZ
6. Jordi Cabezas Gimenez (Dojo Khan) Vs Mohamed El Bili (Siam) 2X2 M.T.
              GUANYADOR: JORDI CABEZAS GIMENEZ
7. Luis Rodriguez Comes (Sparta) Vs David Zapata Sanchez (Campio) 2X2 K.B.
              GUANYADOR: LUIS RODRIGUEZ COMES
8. Jamal Rharbi (Cos Olimpic) Vs Bouhdiba Belhad (Daithon) 2X2 K.B.
              GUANYADOR: BOUHDIBA BELHAD
9. Antonio Rodri. Cañadas(Urban) Vs Miguel A. Ramirez Moreta(Campio)2X2 KB
              GUANYADOR: ANTONIO RODRIGUEZ CAÑADAS
10. Juan Carlos Jorge Escobar(Leones) Vs Sergio Rojas Amiento(L.Round) 2X2 K
              GUANYADOR: SERGIO ROJAS AMIENTO
11. Jose Antonio Gonzalez Celada (BCN) Vs Jordi Ruiz Galera (Campio) 2X2 K.B.
              GUANYADOR: JORDI RUIZ GALERA
12. Daniel Moreno Arellano (Forum) Vs Javier Garde Simon (Campio) 2X2 K.B.
             GUANYADOR: JAVIER GARDE SIMON
13. Mario Gallego Alvaro (Cos Olimpic) Vs Ronny Llandaeta (Sir Fitness) 2X2 KB
             GUANYADOR: RONNY LLANDAETA
14. Javier Domínguez (Urban) Vs Cristian Izquierdo (Kick BCN) 2X2 K1
            GUANYADOR: CRISTIAN IZQUIERDO

Marques Col.laboradores