2006 SEMIFINALS DELS CAMPIONATS DE CATALUNYA - I CATALUNYA VS BELGICA - 2 D´ABRIL

SEMIFINALS DELS CAMPIONATS DE

CATALUNYA 06 I CATALUNYA Vs BELGICA


 

1. Jonathan Guerrero Ortega (Sparta) Vs Fco. Jose Garcia Regidor (Wa-ran-do) 2X2

                 GUANYADOR – 63KG. : JONATHAN GUERRERO ORTEGA

2. Roberto d la Fuente Rodenas(Z.Franca) Vs Jonathan Guerrero Ortega(Sparta) 2X2

                1er FINALISTA – 63KG. : JONATHAN GUERRERO ORTEGA

3. Miguel Diaz Pascuet (Z.Franca) Vs Ricard Montalvo Sanchez (Campio) 2X2

                2on FINALISTA – 63KG. : RICARD MONTALVO SANCHEZ

4. Marc Carrion Melian (Alexis Team) Vs Cristóbal Romero Ruiz (Athlon Box) 2X2

               1er FINALISTA  - 60KG. : CRISTOBAL ROMERO RUIZ

5. Juan Vazquez Pongiluppi (BCN) Vs David Zapata Sanchez (Campio) 2X2

               2on FINALISTA – 60KG. : JUAN VAZQUEZ PONGILUPPI

6. Nelson Buale Chone (Leones) Vs David Iglesias Molina (Fit. Sarria) 2X2

                GUANYADOR – 67KG. : NELSON BUALE CHONI

7. Fco. Javier Lopez Morales (Campio) Vs Raul Gallardo Ruiz (Dojo Kan) 2X2

                 GUANYADOR – 67KG. :  RAUL GALLARDO RUIZ

8. Cristian Egea (Campio) Vs Marcos Catala Ropero (Z. Franca) 2X2

                  GUANYADOR – 67KG. : MARCOS CATALA ROPERO

9. Fco. Rodríguez Gonzalez (Alexis Team) Vs Nelson Buale Choni (Leones) 2X2

                 1er FINALISTA – 67KG. : NELSON BUALE CHONI

10. Raul Gallardo Ruiz (Dojo Kan) Vs Marcos Catala Ropero (Z. Franca) 2X2

                  2on FINALISTA – 67KG. : RAUL GALLARDO RUIZ

11. Angel Diaz Corrius (Sparta)  Vs Ducar GArcia Checa (Athlon Box) 2X2

          1er FINALISTA – 71KG. : ANGEL DIAZ CORRIUS

12. Albert Lopez Catalan (Prisma) Vs Armengol Torres Costa (Espai Esport) 2X2

               GUANYADOR – 81KG. : ALBERT LOPEZ CATALAN

13. Carlos Molero Martinez (Campio) Vs Daniel Moreno Arellano (Alexis Team) 2X2

               GUANYADOR – 81KG. : CARLOS MOLER MARTINEZ

14. Tarik Crovar (Athlon Box) Vs Miguel Angel Machuca Pedrol (Fighter’s) 2X2

              GUANYADOR – 81KG. : MIGUEL ANGEL MACHUCA PEDROL

15. Daniel Galan Jimenez (BCN) Vs Victor Vazquez Cuevas (Francas)

            GUANYADOR – 81KG. : DANIEL GALAN JIMENEZ

16. Albert Lopez Catalan (Prisma) Vs Carlos Molero Martinez (Campio) 2X2

              1er  FINALISTA – 81KG. : CARLOS MOLERO MARTINEZ

17. Miguel Angel Machuca Pedrol (Fighter’s) Vs Daniel Galan Jiménez (BCN)

               2on FINALISTA – 81KG. : MIGUEL ANGEL MACHUCA PEDROL

18. Castelo Alex (Bélgica) Vs Juan Rodriguez Comes (Catalunya) 3X2 K.B.

                  GUANYADOR: JUAN RODRIGUEZ COMES

19. Pisula Vicent (Bélgica) Vs David Martin Marcos (Catalunya) 4X2  K.B.

                    GUANYADOR: DAVID MARTIN MARCOS

20. Depetrer Tobias (Bélgica) Vs Juan Jose Leon Barrera (Catalunya) 4X2  K.B.

                     GUANYADOR: JUAN JOSE LEON BARRERA

21. Azdine Meknassi (Bélgica) Vs Alfonso Griñan Marquez (Catalunya) 4X2  M.T.

                     GUANYADOR PER KO: ALFONSO GRIÑAN MARQUEZ

22. Tassouke Ismael (Bélgica) Vs Edu Molina Peon (Catalunya) 4X2 M.T.

                    GUANYADOR: EDU MOLINA PEON

23. Zied Mokrani (Bélgica) Vs Juan Antonio Tienda (Catalunya) 4X2  M.T.

                     GUANYADOR PER KO: JUAN ANTONIO TIENDA

24. Abdul (Bélgica) Vs Jose Manuel Garcia Figueras (Catalunya) 4x2  K.B.

                       GUANYADOR PER KO: JOSE MANUEL GARCIA FIGUERAS

25. Ruben Lopez (Sport Rogent) Vs Alexis Baena Sanchez (Kick BCN) 5X2  M.T.

                     GUANYADOR: ALEXIS BAENA SANCHEZ

 

SEMIFINALS DELS CAMPIONATS DE

CATALUNYA 06 I CATALUNYA Vs BELGICA


 

1. Jonathan Guerrero Ortega (Sparta) Vs Fco. Jose Garcia Regidor (Wa-ran-do) 2X2

                 GUANYADOR – 63KG. : JONATHAN GUERRERO ORTEGA

2. Roberto d la Fuente Rodenas(Z.Franca) Vs Jonathan Guerrero Ortega(Sparta) 2X2

                1er FINALISTA – 63KG. : JONATHAN GUERRERO ORTEGA

3. Miguel Diaz Pascuet (Z.Franca) Vs Ricard Montalvo Sanchez (Campio) 2X2

                2on FINALISTA – 63KG. : RICARD MONTALVO SANCHEZ

4. Marc Carrion Melian (Alexis Team) Vs Cristóbal Romero Ruiz (Athlon Box) 2X2

               1er FINALISTA  - 60KG. : CRISTOBAL ROMERO RUIZ

5. Juan Vazquez Pongiluppi (BCN) Vs David Zapata Sanchez (Campio) 2X2

               2on FINALISTA – 60KG. : JUAN VAZQUEZ PONGILUPPI

6. Nelson Buale Chone (Leones) Vs David Iglesias Molina (Fit. Sarria) 2X2

                GUANYADOR – 67KG. : NELSON BUALE CHONI

7. Fco. Javier Lopez Morales (Campio) Vs Raul Gallardo Ruiz (Dojo Kan) 2X2

                 GUANYADOR – 67KG. :  RAUL GALLARDO RUIZ

8. Cristian Egea (Campio) Vs Marcos Catala Ropero (Z. Franca) 2X2

                  GUANYADOR – 67KG. : MARCOS CATALA ROPERO

9. Fco. Rodríguez Gonzalez (Alexis Team) Vs Nelson Buale Choni (Leones) 2X2

                 1er FINALISTA – 67KG. : NELSON BUALE CHONI

10. Raul Gallardo Ruiz (Dojo Kan) Vs Marcos Catala Ropero (Z. Franca) 2X2

                  2on FINALISTA – 67KG. : RAUL GALLARDO RUIZ

11. Angel Diaz Corrius (Sparta)  Vs Ducar GArcia Checa (Athlon Box) 2X2

          1er FINALISTA – 71KG. : ANGEL DIAZ CORRIUS

12. Albert Lopez Catalan (Prisma) Vs Armengol Torres Costa (Espai Esport) 2X2

               GUANYADOR – 81KG. : ALBERT LOPEZ CATALAN

13. Carlos Molero Martinez (Campio) Vs Daniel Moreno Arellano (Alexis Team) 2X2

               GUANYADOR – 81KG. : CARLOS MOLER MARTINEZ

14. Tarik Crovar (Athlon Box) Vs Miguel Angel Machuca Pedrol (Fighter’s) 2X2

              GUANYADOR – 81KG. : MIGUEL ANGEL MACHUCA PEDROL

15. Daniel Galan Jimenez (BCN) Vs Victor Vazquez Cuevas (Francas)

            GUANYADOR – 81KG. : DANIEL GALAN JIMENEZ

16. Albert Lopez Catalan (Prisma) Vs Carlos Molero Martinez (Campio) 2X2

              1er  FINALISTA – 81KG. : CARLOS MOLERO MARTINEZ

17. Miguel Angel Machuca Pedrol (Fighter’s) Vs Daniel Galan Jiménez (BCN)

               2on FINALISTA – 81KG. : MIGUEL ANGEL MACHUCA PEDROL

18. Castelo Alex (Bélgica) Vs Juan Rodriguez Comes (Catalunya) 3X2 K.B.

                  GUANYADOR: JUAN RODRIGUEZ COMES

19. Pisula Vicent (Bélgica) Vs David Martin Marcos (Catalunya) 4X2  K.B.

                    GUANYADOR: DAVID MARTIN MARCOS

20. Depetrer Tobias (Bélgica) Vs Juan Jose Leon Barrera (Catalunya) 4X2  K.B.

                     GUANYADOR: JUAN JOSE LEON BARRERA

21. Azdine Meknassi (Bélgica) Vs Alfonso Griñan Marquez (Catalunya) 4X2  M.T.

                     GUANYADOR PER KO: ALFONSO GRIÑAN MARQUEZ

22. Tassouke Ismael (Bélgica) Vs Edu Molina Peon (Catalunya) 4X2 M.T.

                    GUANYADOR: EDU MOLINA PEON

23. Zied Mokrani (Bélgica) Vs Juan Antonio Tienda (Catalunya) 4X2  M.T.

                     GUANYADOR PER KO: JUAN ANTONIO TIENDA

24. Abdul (Bélgica) Vs Jose Manuel Garcia Figueras (Catalunya) 4x2  K.B.

                       GUANYADOR PER KO: JOSE MANUEL GARCIA FIGUERAS

25. Ruben Lopez (Sport Rogent) Vs Alexis Baena Sanchez (Kick BCN) 5X2  M.T.

                     GUANYADOR: ALEXIS BAENA SANCHEZ

 

Marques Col.laboradores