2005 VETLLADA A BELLVITGE - 16 D´OCTUBRE

VETLLADA A BELLVITGE    16/10/2005


 

1. Jordi Cabañes Santa (Llagosta) Vs Juan Jose Correa Martins (Daithon) 3X2 M.T

                              GUANYADOR: JUAN JOSE CORREA MARTINS

2. Nestor Cardona Lopez (Sparta) Vs Jose Sans Bonache  (Reus)      3X2  M.T.

                              GUANYADOR PER KO: NESTOR CARDONA LOPEZ

3. Andres Martinez Bruña (Daithon) Vs Ibrahima Njie (M.T.Malgrat)    3X2  M.T.

                              GUANYADOR: IBRAHIMA NJIE

CAMPIONAT DE CATALUNYA K1 RULES  -75 KG.  4X2

4. Jose Asna Gonzalez  (Alpicat)  Vs  David Martinez Cabrero (Púgil)

                              CAMPIO PER KO: DAVID MARTINEZ CABRERO

5. Jose Manuel Garcia Figueras(Leones)Vs Hasunuma Tomokazu (Japon) 5X3 KB
 
                            GUANYADOR PER KO: JOSE MANUEL GARCIA FIGUERAS

6. Gustavo Javier Luna(Fighter’s)  Vs Alexis Baena Sanchez (Kick BCN) 5X2  M.T.

            GUANYADOR PER DECISIO MEDICA: ALEXIS BAENA SANCHEZ

7. Jose Ramon Sanchez Estadella(Sparta) Vs Yanagiya Fumihiko (Japon) 5X2  M.T.

                       GUANYADOR PER KO:  JOSE RAMON SANCHEZ ESTADELLA

8. Abel Sanchez Avila(M.T.Malgrat) Vs Juan Aliste Moreno (Sant Jordi) 3X2  M.T.

                                 GUANYADOR: JUAN ALISTE MORENO

9. Daniel Sevillano Jiménez(Interna.) Vs  Carlos Nieto Lopez (M.T.Malgrat) 3x2 MT

                               GUANYADOR: CARLOS NIETO LOPEZ

10. Jordi Ruiz Galera (Sant Jordi) Vs Joseph Maria Prats Planella (M.T.Mal)3X2 MT

                                GUANYADOR : JOSEPH MARIA PRATS PLANELLA

 
 

11. Marc Perez Gumbau (Daithon) Vs Sergio Varona (Meguro) 3X2  M.T.

                                 GUANYADOR: SERGIO VARONA

12. Francisco Esteve Rosales (Kick BCN) Vs Alex Flores (Meguro) 3X2  M.T.

                                 GUANYADOR: FRANCISCO ESTEVE ROSALES

13. Dani Galan Jiménez (Kick BCN) Vs Daniel Redondo Lopez (Reus) 3X2  M.T.

                                GUANYADOR: DANI REDONDO LOPEZ

Marques Col.laboradores