VETLLADA A CORNELLA 12/05/12 C.C.KB

VETLLADA A CORNELLA   12-05-2012
 CAMPIONATS DE CATALUNYA DE KICK-BOXING

1º Cristian Vazquez Sanchez (Club Siam) Vs  Brian Martinez Alvarez (Prisma) -51 kg 3X2 KB
                                

                   GUANYADOR: CRISTIAN VAZQUEZ SANCHEZ


2º Juanito Denia Martinez (P. Impacto) Vs  Adria Vazquez Guillen (Sparta) -54 kg  2X2 KB
                                

                 GUANYADOR: ADRIA VAZQUEZ GUILLEN


3º Genis Rosa Benito (Vilartagas) Vs Xavier Prats Quintana (Bruc Fitness) -57KG  3X2  K.B.
                              

                  GUANYADOR: XAVIER PRATS QUINTANA


4º Oriol Torres Sanchez (L.R.Polinya) Vs Joaquin Lopez Ramos (B. Fitness) -60KG 3X2  K.B.
                             

                 GUANYADOR: JOAQUIN LOPEZ RAMOS


5º Marc Garcia  Vila  (Campio)  Vs Ramon Duran Palomar (C.E.WAI KRU) -60KG, 3X2   K.B
                    

                GUANYADOR PER DECISIO MEDICA: RAMON DURAN PALOMAR


6º Adrian Lopez Moreno (Bruc Fitness ) Vs Anthony Churasi (Black Bull) -60KG  3X2   K.B
                                 

                 GUANYADOR: ADRIAN LOPEZ MORENO


7º Fco. Rios Dominguez (P.Impacto) Vs  Pol Galobart Asensio (Campio) -63´5KG 3X2 KB
                                

                  GUANYADOR: FRANCISCO RIOS DOMINGUEZ


8º Vicente Garcia Violeta  (Sparta) Vs  Javier Vazquez Lazaro (Campio)  -63´5KG  3X2   K.B
                               

                  GUANYADOR: VICENTE GARCIA VIOLETA


9º Laureano Exposito Vera (Leones) Vs Raul Bautista Rodriguez (Vilartagas) -67KG 3X2  KB
                                 

                   GUANYADOR: RAUL BAUTISTA RODRIGUEZ


10º Jordi Couso  Figuls (Campio) Vs Alan Agudel de Carvalho (MT Barcelona) -67KG 3X2 KB
                                

                    GUANYADOR PER KO: ALAN AGUDEL DE CARVALHO

 

11º Jordi Sonet Perez (MT L’Hospitalet) Vs Karim Barmose Charif (B. Fitness) -67KG 3X2 KB
                             

                     GUANYADOR:  KARIM BARMOSE


12º Alejandro Gomez Vergara (MT L’Hosp.) Vs Javier Vico Auñon (P.Impacto) -71KG 3X2 KB
                      

                     GUANYADOR PER DECISIO MEDICA: ALEJANDRO GOMEZ VERGARA


13º Antonio Campoy Pozo  (Black Bull) Vs  Sergio Martinez Diaz (Club Siam) -71KG 3X2  K.B
                     

                     GUANYADOR PER DESCALIFICACIO:  ANTONIO CAMPOY POZO


14º El Moutaouakil Chick (MT L’Hosp.) Vs Francisco Navarro Vera (P.Impacto)-71KG 3X2 KB
                             

                   GUANYADOR:  FRANCISCO NAVARRO VERA


15º Sergio Carralero Sola (Vilartagas) Vs  Josep Pau Masas Lopez (Sparta) -71KG  3X2  K.B
                            

                   GUANYADOR: SERGIO CARRALERO SOLA


16º Alejandro Gonzalez Pozo (B. Fitness) Vs  Sergio Rojas Aniento (Campio) -71KG 3X2 KB
                           

                   GUANYADOR: ALEJANDRO GONZALEZ POZO


17º Cristian Garcia Segovia (Prisma) Vs  Alex Yela Enciso (L.R.Polinya)  -75KG  3X2  K.B
                          

                   GUANYADOR: CRISTIAN GARCIA SEGOVIA


18º David Diaz Cruz (L.R.Polinya) Vs  Aitor Sopo Larragay (Vilartagas) -75KG  3X2  K.B
                          

                   GUANYADOR: AITOR SOPO LARRAGAY


19º Sergio Garde Simon   (Campio) Vs  David Garcia Dasilva (Vilartagas) -75KG  3X2  K.B
                           

                   GUANYADOR: SERGIO GARDE SIMON


20º Gabriel Malagon Giron (Last Round) Vs Bernardo Diaz Vervliet (C.Godai) -75KG 3X2 KB
                           

                   GUANYADOR: BERNARDO DIAZ VERVLIET


21º Adrian Madrid Ortiz  (Leones) Vs  Josep Oriol Escobar Lopez (L.Polinya) -81KG 3X2 KB
                         

                   GUANYADOR: ADRIAN MADRID ORTIZ

Marques Col.laboradores