2012 VETLLADA A SANT ANDREU 07/07/12

VETLLADA A SANT ANDREU     07/07/2012


1. Juan Denia Martinez  (Puro Impacto) Vs Adrian Vazquez Guillen (Sparta) -52KG. K1R. 2X2.


                              GUANYADOR: ADRIAN VAZQUEZ GUILLEN

 

2. Ramon Duran Palomar (Waikru) Vs Adrian Lopez Moreno (Bruc Fitness) -60KG. K.B. 3X2.


                             GUANYADOR: ADRIAN LOPEZ MORENO

 

3. Youssef Benaicha (Club Siam) Vs Tomas Aldea Moral (Last Round) -60KG K1R. 3X2


                           GUANYADOR: YOUSSEF BENAICHA

 

4. Joaquim Lopez  Ramos (Bruc Fitness) Vs Mohamed Iskalli (Waikhru) -60KG K.B. 3X2


                           COMBAT NUL

 

5. Carlos Riochi Weka (Puro Impacto) Vs Andrea Agrini  (KBMT L’Hospitalet) -63´5KG. M.T. 3X2.


                         GUANYADOR: ANDREA AGRINI

 

6. Oriol Torres Sanchez (Last Round) Vs Jordi Couso Figuls (Campio) -63,5 KG K.B. 3X2


                        GUANYADOR: ORIOL TORRES SANCHEZ

 

7. Alan Agudelo de Carvalho (MT Barcelona) Vs Jose Miguel Vivo Blazquez (L.Round) -67KG KB 3X2.


                        GUANYADOR: ALAN AGUDELO CARVALHO

 

8. Cristian Osuna Barril (Lookprakarn) Vs Antonio Jimenez Borja (Doksuri) -67KG. K.B. 3X2.


                        GUANYADOR: ANTONIO JIMENEZ BORJA

 

9. Redouane Achhab (Club Siam) Vs  Luis Varela Luque   (Bruc Fitness) -67KG. K1R-3X2.


                        GUANYADOR: REDOUANE ACHHAB

 

10. David Diaz Cruz (Last Round) Vs Alberto De La Paz Troyano  (Bruc Fitness) -71KG. M.T.3X2.


                        COMBAT NUL

 

11. Javier Vico Auñon (Puro Impacto) Vs El Moutaouakil Chick (KBMT L’Hospitalet) -71KG K1R. 3X2.


                       GUANYADOR: EL MOUTAOUAKIL CHICK

 

12. Alberto Criado  Casillas   (Club Siam) Vs Arturo Tomas Gomez (Doksuri) -75KG  K-1  4X2


                     GUANYADOR PER KO: ARTURO TOMAS GOMEZ

 

13. Alberto Cordero Ceprian (Bruc Fitness) Vs Joel Serrano Navarro (Campio) -71KG K-1R   3X2


                     GUANYADOR: JOEL SERRANO NAVARRO

 

14. Alejandro Gomez Vergara (KBMT L’Hospitalet) Vs Sergio Rojas Aniento (Campio)-71KG. K1R. 3X2


                       GUANYADOR: ALEJANDRO GOMEZ VERGARA

 

15. Rody Prado Vaca (Gymsal) Vs Daniel Jimenez  Saez  (Campio)-75KG.K.B. 3X2


                        GUANYADOR: DANIEL JIMENEZ SAEZ

 

16. Gerard Castañares Loizaga  (Club Siam) Vs  Alex Yela Enciso (Last Round) -75KG. K1R. 3X2


                      GUANYADOR: GERARD CASTAÑARES

 

17. Gabriel Malagon Giron (Last Round) Vs Joaquim Balague Delgado (Bruc Fitness) -75KG K1R.-3X2


                     GUANYADOR PER KO: JOAQUIM BALAGUE DELGADO

 

19. David Ribera Jimenez (Puro Impacto) Vs Paulin Nembot (Prisma)  -86KG. K.B.-3X2.


                     GUANYADOR: PAULIN NEMBOT