2013 CAMPIONATS CATALUYA MT I K-1

06/07/2013 GAVA
Campionats de Catalunya Amateur
Muay-thai i K-1 Rules.

ELIMINATORIA -75 KG
1º  Isaak Carrillo Reina (Sant Jordi) Vs Ruben Polaina (Lookprakarn) -75Kg  M.T. 3X2
                      GUANYADOR: ISAAK CARRILLO REINA

 

ELIMINATORIA -63,500 KG
2º  Alex Dass Rey (Bruc Fitness) Vs Luis Aliste Moreno (Sant Jordi) -63,5Kg  M.T.  3X2
                      GUANYADOR: ALEX DASS REY

 

ELIMINATORIA -63,500 KG
3º  Marcel Oliva Fuertes (Doksuri) Vs Julian Arias Gonzalez (Bruc Fitness) -63,5Kg  M.T.  3X2
                      GUANYADOR: MARCEL OLIVA FUERTES

 

4º  Ruben Castro Silva (Survival Box) Vs Javier Prats Quintana (Bruc Fitness) -57Kg  K-1  3X2
                       CAMPIO: JAVIER PRATS QUINTANA

 

5º  Cristina Pereira Priego (Alpicat) Vs Yamila Sanchez (Puro Impacto) -60Kg  K-1 3X2
                        CAMPIONA: CRISTINA PEREIRA PRIEGO

 


6º  Eric Morros Ariza (Furiojol Vil.) Vs Oriol Torres Sanchez    (Last Round) -63,5Kg  K-1  3X2
                          CAMPIO: ERIC MORROS ARIZA

 

7º  Eduardo Del Prado Fores (Leones) Vs Vicente Garcia Violeta (Sparta) -63,5Kg  K-1  3X2
                          CAMPIO: EDUARDO DEL PRADO FORES

 

8º  Oscar Duran  Marti (Temple Fitness) Vs Daniel Autor Montalban (Bruc Fitness) -63,5Kg K-1 3X2
                           CAMPIO: OSCAR DURAN MARTI

 

9º  Ferran Alzina Gonzalez (Temple Fitness) Vs Oriol Simo Cabañeros    (Sparta) -67Kg  K-1 3X2
                            CAMPIO: ORIOL SIMO CABAÑEROS

 

10º  Jordi Sonet Perez (KB MT L’hospitalet) Vs Ruben Benjumea  Esquinas (B. Fitness) -67Kg  K-1  3X2
                            CAMPIO: RUBEN BENJUMEA ESQUINAS

 

11. Jose Miguel Vivo Blazquez (Last Round) Vs Jose Paneque Camarero  (Sparta) -67Kg  K-1  3X2
                            CAMPIO: JOSE PANEQUE CAMARERO

 

12. Xavier Oro Piñol (Alpicat) Vs Alan Agudelo de Carvalho (MT  BCN) -67Kg  K-1  3X2
                            CAMPIO: ALAN AGUDELO DE CARVALHO

 

13. Javier Dominguez Galan (BDN Boxing) Vs Pablo Cesar Jara (KB MT L’hospitalet) -71Kg K-1 3X2
                           CAMPIO: JAVIER DOMINGUEZ GALAN


14. Samuel Vegas  Martinez  (Last Round) Vs Jordi Fumaña          (Bruc Fitness) -71Kg  K-1  3X2
                                CAMPIO: JORDI FUMAÑA

 

15. Juan Martinez Garcia (Kybalion) Vs Antonio Lopez Ojeda (Leones) -91Kg  K-1   3X2
                            CAMPIO: ANTONIO LOPEZ OJEDA

 

16. Emma Angulo Caballero (Sant Jordi) Vs Estela Romano    (Lookprakarn) -57Kg  M.T.  3X2
                           CAMPIONA: EMMA ANGULO CABALLERO

 

17. Alex Dass Rey (Bruc Fitness) Vs Marcel Oliva Fuertes (Doksuri) -63,5KG  M.T.  3X2
                           CAMPIO: ALEX DASS REY

 

18. Francisco Valderrama  Navarro (S. Jordi) Vs Marc Raimundo Gutierrez (B Fitness) -67Kg  M.T.  3X2
                            CAMPIO: FRANCISCO VALDERRAMA NAVARRO

 

19. David Diaz Cruz   (Last Round) Vs Isaak Carrillo Reina   (Sant Jordi) -75Kg  M.T.   3X2
                            CAMPIO: ISAAK CARRILLO  REINA

 

2x2 KICK-BOXING
20. Jessica Palau Medina Vs Cristina Arias Frias  (Leones) -54Kg  K.B.  2X2
                             COMBAT NUL

21. Sara Elgabu Pascua    (Sparta) Vs Iris Alejandro Orella (Furiojol Vil.) -63,5Kg  K.B.  2X2
                           GUANYADORA: IRIS ALEJANDRO ORELLA


22. Antonio Pol Romero (Survival) Vs Jordi Gimenez  del Barco       (Calvet) -63,5Kg  K.B.  2X2
                                GUANYADOR: ANTONIO POL ROMERO

23. Javier Caparros Perez (akbmtc) Vs Antonio Vicente Escalona (BDN Boxing) -67Kg  K.B.  2X2
                               GUANYADOR: ANTONIO VICENTE ESCALONA

24. Javier Ferre Martinez (Godai) Vs Daniel Thomas Gomez  (Doksuri) -71Kg  K.B.   2X2
                               GUANYADOR: DANIEL THOMAS GOMEZ

25. Juan Antonio Oller Rosillo   (Calvet) Vs Alejandro Gonzalez Martin (Kybalion) -75Kg  K.B.  2X2
                                GUANYADOR: JUAN ANTONIO OLLER ROSILLO