2013 CAMPIONATS CATALUNYA K-1 I MUAY-THAI

06/07/2013 GAVA
Campionats de Catalunya Amateur
Muay-thai i K-1 Rules.

ELIMINATORIA -75 KG
1º Isaak Carrillo Reina (Sant Jordi) Vs Ruben Polaina (Lookprakarn) -75Kg M.T. 3X2


          GUANYADOR: ISAAK CARRILLO REINA

ELIMINATORIA -63,500 KG
2º Alex Dass Rey (Bruc Fitness) Vs Luis Aliste Moreno (Sant Jordi) -63,5Kg M.T. 3X2


          GUANYADOR: ALEX DASS REY

ELIMINATORIA -63,500 KG
3º Marcel Oliva Fuertes (Doksuri) Vs Julian Arias Gonzalez (Bruc Fitness) -63,5Kg M.T. 3X2


          GUANYADOR: MARCEL OLIVA FUERTES

4º Ruben Castro Silva (Survival Box) Vs Javier Prats Quintana (Bruc Fitness) -57Kg K-1 3X2


          CAMPIO: JAVIER PRATS QUINTANA

5º Cristina Pereira Priego (Alpicat) Vs Yamila Sanchez (Puro Impacto) -60Kg K-1 3X2


          CAMPIONA: CRISTINA PEREIRA PRIEGO


6º Eric Morros Ariza (Furiojol Vil.) Vs Oriol Torres Sanchez (Last Round) -63,5Kg K-1 3X2


          CAMPIO: ERIC MORROS ARIZA

7º Eduardo Del Prado Fores (Leones) Vs Vicente Garcia Violeta (Sparta) -63,5Kg K-1 3X2


          CAMPIO: EDUARDO DEL PRADO FORES

8º Oscar Duran Marti (Temple Fitness) Vs Daniel Autor Montalban (Bruc Fitness) -63,5Kg K-1 3X2


          CAMPIO: OSCAR DURAN MARTI

9º Ferran Alzina Gonzalez (Temple Fitness) Vs Oriol Simo Cabañeros (Sparta) -67Kg K-1 3X2


          CAMPIO: ORIOL SIMO CABAÑEROS

10º Jordi Sonet Perez (KB MT L’hospitalet) Vs Ruben Benjumea Esquinas (B. Fitness) -67Kg K-1 3X2


          CAMPIO: RUBEN BENJUMEA ESQUINAS

11. Jose Miguel Vivo Blazquez (Last Round) Vs Jose Paneque Camarero (Sparta) -67Kg K-1 3X2


          CAMPIO: JOSE PANEQUE CAMARERO

12. Xavier Oro Piñol (Alpicat) Vs Alan Agudelo de Carvalho (MT BCN) -67Kg K-1 3X2


          CAMPIO: ALAN AGUDELO DE CARVALHO

13. Javier Dominguez Galan (BDN Boxing) Vs Pablo Cesar Jara (KB MT L’hospitalet) -71Kg K-1 3X2

 
          CAMPIO: JAVIER DOMINGUEZ GALAN


14. Samuel Vegas Martinez (Last Round) Vs Jordi Fumaña (Bruc Fitness) -71Kg K-1 3X2


           CAMPIO: JORDI FUMAÑA

15. Juan Martinez Garcia (Kybalion) Vs Antonio Lopez Ojeda (Leones) -91Kg K-1 3X2


           CAMPIO: ANTONIO LOPEZ OJEDA

16. Emma Angulo Caballero (Sant Jordi) Vs Estela Romano (Lookprakarn) -57Kg M.T. 3X2


           CAMPIONA: EMMA ANGULO

17. Alex Dass Rey (Bruc Fitness) Vs Marcel Oliva Fuertes (Doksuri) -63,5KG M.T. 3X2


           CAMPIO: ALEX DASS REY

18. Francisco Valderrama Navarro (S. Jordi) Vs Marc Raimundo Gutierrez (B Fitness) -67Kg M.T. 3X2


           CAMPIO: FRANCISCO VALDERRAMA NAVARRO

19. David Diaz Cruz (Last Round) Vs Isaak Carrillo Reina (Sant Jordi) -75Kg M.T. 3X2


           CAMPIO: ISAAK CARRILLO REINA

2x2 KICK-BOXING
20. Jessica Palau Medina Vs Cristina Arias Frias (Leones) -54Kg K.B. 2X2


           COMBAT NUL

21. Sara Elgabu Pascua (Sparta) Vs Iris Alejandro Orella (Furiojol Vil.) -63,5Kg K.B. 2X2


           GUANYADORA: IRIS ALEJANDRO ORELLA


22. Antonio Pol Romero (Survival) Vs Jordi Gimenez del Barco (Calvet) -63,5Kg K.B. 2X2


            GUANYADOR: ANTONIO POL ROMERO

23. Javier Caparros Perez (akbmtc) Vs Antonio Vicente Escalona (BDN Boxing) -67Kg K.B. 2X2


            GUANYADOR: ANTONIO VICENTE ESCALONA

24. Javier Ferre Martinez (Godai) Vs Daniel Thomas Gomez (Doksuri) -71Kg K.B. 2X2

 
            GUANYADOR: DANIEL THOMAS GOMEZ

25. Juan Antonio Oller Rosillo (Calvet) Vs Alejandro Gonzalez Martin (Kybalion) -75Kg K.B. 2X2


            GUANYADOR: JUAN ANTONIO OLLER ROSILLO