2014 VETLLADA A SANT HILARI DE SACALM 19/07/14

VETLLADA A SANT HILARI DE SACALM 19/07/ 2014

Final Campionat de Catalunya de Muay-thai Classe C

 
1º Estela Romano Auladell (Lookprakarn) Vs Emma Angulo Cabello (Sant Jordi) 3x2 M.T. -57Kg


               CAMPIONA PER INFERIORITAT: EMMA ANGULO CABELLO

 

Final Campionat de Catalunya de Muay-thai Classe C


2º Daniel Molero Moya (Fiurojol Vilanova) Vs Adrian Lopez Moreno (Bruc Fitness) 3X2 M.T. -60Kg


               CAMPIO: DANIEL MOLERO MOYA

 

Final Campionat de Catalunya de Muay-thai Classe C


3º Didac Franquet Ortiz (Boonchuai) Vs Alejandro Muñoz Viedma (AFE Malgrat) 3X2 M.T. -67Kg


               CAMPIO: DIDAC FRANQUET ORTIZ

 

Final Campionat de Catalunya de Muay-thai Classe C


4º Mohamed Ben Abdelouaha (AFE Malgrat) Vs Eric Vila Pons (Bruc Fitness) 3X2 M.T. -71Kg


               CAMPIO: MOHAMED BEN ABDELOUAHA

 

Final Campionat de Catalunya de Muay-thai Classe C


5º Omar Ezequiel Moreno (Bruc Fitness) Vs Alvaro Nieto Martinez (AFE Malgrat) 3X2 M.T. -81Kg

 

              CAMPIO PER DECISIO MEDICA: OMAR EZEQUIEL MORENO

 

6º Diego Arcas Muñoz (Lookprakarn) Vs Jose Gomez Roman (MT Da Silva) 3X2 M.T. -50Kg


             COMBAT NUL

 

7º Nourden Chaibi El Ghaoual (Lookprakarn) Vs Andres Felipe Martinez (MT Da Silva) 3X2 M.T. -71Kg


              GUANYADOR: ANDRES FELIPE MARTINEZ

 

8º Sergio Palomo Moret (Lookprakarn) Vs Carlos Alberto Lamela Vazquez (Doksuri) 3X2 K-1 RULES -81Kg


             GUANYADOR PER KO: CARLOS ALBERTO LAMELA VAZQUEZ

 


9º Karim Aziz Rovira (Ameri’s Gym) Vs Isaac Sanchez Ortiz (MT Da Silva) 3X2 M.T. -63,500Kg


              GUANYADOR: ISAAC SANCHEZ ORTIZ

 

10º Pedro Tarifa Paton (AFE Malgrat) Vs Francisco Valderrama Navarro (Sant Jordi) 3X2 M.T. -67Kg


              GUANYADOR: FRANCISCO VALDERRAMA NAVARRO

 

11º Xavier Cella Marquez (Lookprakarn) Vs Mohamed Njie Jarra (AFE Malgrat) 3X2 M.T. -75Kg


              GUANYADOR: MOHAMED NJIE JARRA

 

12º Esteban Lopez Jimenez (Team Albino) Vs Mousin El Ameri (Ameri Gym) 4X2 M.T. -69Kg


              GUANYADOR: ESTEBAN LOPEZ JIMENEZ

Marques Col.laboradores