CAMPIONAT DE CATALUNYA DE K.B I B.X. 01/05/11

 

CAMPIONAT DE CATALUÑA KICK-BOXING I BOXA XINESA

01 / 05 / 2011

CAMPIONAT DE CATALUNYA KICK-BOXING CLASSE C 3X2   -57 KGS

1. Llatzer Deu Hernandez (Campio) Vs Juan Jose Correa Monterde (Bruc Fitness)

                       CAMPIO: JUAN JOSE CORREA MONTERDE

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA KICK-BOXING CLASSE C 3X2 -60 KGS

2. Ivan Lopez Monge (Campio) Vs Joaquin Lopez Ramos (Bruc Fitness)

                       CAMPIO PER ABANDONAMENT: JOAQUIN LOPEZ RAMOS

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA KICK-BOXING CLASSE D 2X2 -63,500 KGS JUNIOR

3. Jose Manuel Garcia Jimenez (Leones) Vs Alberto Esquinas Diaz (Vilartagas)

                         CAMPIO : ALBERTO ESQUINAS DIAZ

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA KICK-BOXING CLASSE C 3X2 -63,500 KGS

4. Israel Martinez Nuñez (Bruc Fitness) Vs Cristian Clausell Gallardo (Leones)

                           CAMPIO: ISRAEL MARTINEZ NUÑEZ

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA KICK-BOXING CLASSE C   3X2   -67 KGS

5. Raul Bautista Rodriguez (Vilartagas) Vs Daniel Romeu Corrales (Prisma)

                            CAMPIO : RAUL BAUTISTA RODRIGUEZ

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA KICK-BOXING CLASSE C   3X2   -67 KGS

6. David Garcia Contreras (Sparta) Vs Antonio Martinez Sierra (Leones) -67KG. K.B. 3X2

                             CAMPIO PER ABANDONAMENT: ANTONIO MARTINEZ SIERRA

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA KICK-BOXING CLASSE D 3X2 -67 KGS

7. Karim Barmoje Charif (Bruc Fitness) Vs Christian Osuna Barril (Lookprakarn)

                                 CAMPIO : CHRISTIAN OSUNA BARRIL

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA KICK-BOXING CLASSE C 3X2   -71 KGS

8. Ivan Peralta Teixeira (Sparta) Vs Sergi Rojas Aniento (Last Round Polinya)

                               CAMPIO : SERGI ROJAS ANIENTO

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA KICK-BOXING CLASSE D 3X2   -71 KGS

11. Daniel Maldonado Ayala (Leones) Vs Daniel Ruiz Leon   (Bruc Fitness)

                                   CAMPIO : DANIEL MALDONADO AYALA

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA KICK-BOXING CLASSE D 3X2 -71 KGS

12. Juan Cesar Boza Lobarubias (Leones) Vs Alejandro Gonzalez Pozo (Bruc Fitness)

                                  CAMPIO : ALEJANDRO GONZALEZ POZO

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA KICK-BOXING CLASSE D 3X2   -75 KGS

13. Ruben Vaca Balanze (Campio) Vs Aitor Sopo Larragay (Vilartagas)

                                   CAMPIO PER ABANDONAMENT: AITOR SOPO LARRAGAY

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA KICK-BOXING CLASSE C 3X2   -75 KGS

14. Jose Mª Rufijo Alcalde (Bruc Fitness) Vs Jonathan Jerez Cruz (Vilartagas)

                                     CAMPIO : JOSE MARIA RUFINO ALCALDE

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA KICK-BOXING CLASSE D 3X2 -81 KGS

15. Adrian Madrid Ortiz (Leones) Vs Mohamed Yazid Labed (Doksuri)

                                   CAMPIO : MOHAMED YAZID LABED

          

CAMPIONAT DE CATALUNYA KICK-BOXING CLASSE C -86 KGS

16. David Aguilera Marzo (Leones) Vs Sergio Quilez Medina (Gimsal) -86KG K.B. 3X2

                                   CAMPIO: DAVID AGUILERA MARZO

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA KICK-BOXING CLASSE C +91 KGS

18. Bakary Sanyang Davila (Campio) Vs Oriol Trullols Pellice (Mollerussa) + 91KG. K.B. 3X2

                                   CAMPIO PER ABANDONAMENT: ORIOL TRULLOLS PELLICE

 

Marques Col.laboradores