2010 VETLLADA A CORNELLA 14/11/2010

VETLLADA A CORNELLA 14 / 11 / 2010

 


1. Erik Edgar Garcia Fernandez (P.Impacto) Vs Adrian Cañizares Garcia (Sir Fitness) 2X2 K-1 60 Kg


                                    COMBAT NUL

2. Xavier Flotats Pinillo (P.Impacto) Vs Ronald Steven Rojas Villafañe (Sparta) 2X2  K.B. 60 Kg


                           GUANYADOR PER DECISIO MEDICA: XAVIER FLOTATAS PINILLO

3. Adil Bouhalga (Espai Esport) Vs Ruduku Harbu (Esportiu 2000) 2X2  K.B. 66 Kg


                           GUANYADOR : ADIL BOUHALGA


4. Francisco Cledera Perez (Sirfitness) Vs Laureano Exposito Vera (Leones) 3X2 K.B. 69 Kg


                          GUANYADOR: FRANCISCO CLEDERA PEREZ

                          


5. Alejandro Gonzalez  Pozo (Bruc Fit.) Vs Ismael German Pinteño Pereyra (Sparta) 3X2 KB 69 Kg


                          GUANYADOR PER KO: ALEJANDRO GONZALEZ POZO

6. Antonio Jose Ponce Rodriguez  (Siam) Vs Victor Nuñez Caballero (Black Bull) 3X2  K-1 73 Kg


                          GUANYADOR: VICTOR NUÑEZ CABALLERO

7. Sergi Rojas Aniento (Last Round) Vs Alberto Garcia Gomez (Kick BCN) 3X2 K.B. 74 Kg


                          GUANYADOR PER KO: SERGI ROJAS ANIENTO

8. Alberto Paniagua Duarte (Kick BCN) Vs Alberto Criado Casillas (Siam) 3X2  M.T. 76 Kg


                          GUANYADOR: ALBERTO CRIADO CASILLAS

9. Jose Maria Garcia Figueras (Leones) Vs Alfredo Calero Herrera (Alpicat) 5X2  K.B. 75 Kg


                                COMBAT NUL

10. Daniel Ordoñez Gonzalez (Leones) Vs Miguel Fernandez Gonzalez (Sir Fitness) 2X2  K-1 76 Kg


                           GUANYADOR: DANIEL ORDOÑEZ GONZALEZ


11. Armengol Torres Costa (Espai Esport) Vs Javier Medina  Muñoz (Sparta) 3X2 BX  78 Kg


                         GUANYADOR: ARMENGOL TORRES COSTA

11. Cristian Teston Perez    (Bruc Fitness) Vs Albert Lopez Catalan  (Prisma) 3X2  K-1 84 Kg


                         GUANYADOR: CRISTIAN TESTON PEREZ

12. Susana Sobrero Exposito (Leones) Vs Melania Sorroche Torres (Txiki Boxing) 4x2  57 Kg


                         GUANYADOR PER KO: MELANIA SORROCHE TORRES

Marques Col.laboradores