VETLLADA A SANT FELIU DE GUIXOLS 02/06/11

 

VETLLADA A SANT FELIU DE GUIXOLS (GIRONA)

                                   02 / 06 / 2011

 

1. Anthony Churasi villoslada (Black Bull) Vs Alberto Esquinas Diaz (Vilartagas) 3X2 KB -63 Kg

                       GUANYADOR: ALBERTO ESQUINAS DIAZ

 

2. Daniel Figueras Jiménez (Leones) Vs Albert Lopez Catalan (Prisma) 3X2 K.B. -82 Kg

                     GUANYADOR PER INFERIORITAT: DANIEL FIGUERAS JIMENEZ

 

3. Sergio Lloret Tortosa (Gymsal) Vs Joaquim Fabregues Puig (Prisma) 2X2 K.B. -72 Kg

                      GUANYADOR: SERGIO LLORET TORTOSA

 

4. Jose Manuel Garcia Granero (Last Ro.) Vs Marcos Remos Sole Gonzalez (Dksr) 2X2 KB -65 Kg

                       GUANYADOR: MARCOS REMO SOLE GONZALEZ

 

5. Ruben Vaca Balanze (Campio) Vs Aitor Sopo Larragay (Vilartagas) 2X2 K.B. -74 Kg

                       GUANYADOR : RUBEN VACA BALANZE

 

6. Raul Pareja Quintanar (Last Round) Vs Carlos Gaitan Martinez   (Campio) 2X2 K.B. -63 Kg

                       COMBAT NUL

 

7. Mohamed Amsiche (MT Girona) Vs Raul Luque Nadal (Vilartagas) 2X2 K-1 -86 Kg

                         GUANYADOR: MOHAMED AMSICHE

 

8. Cristian Clausell Gallardo (Leones) Vs Jordi Rey Garcia (Vilartagas) 2X2 K.B. -64 Kg

                         GUANYADOR: CRISTIAN CLAUSELL GALLARDO

 

9. Eloy Rubio Padilla (Last Round) Vs Dani Heredia Garnica (Vilartagas) 2X2 K.B. -85 Kg

                         GUANYADOR: ELOY RUBIO PADILLA

 

10. Francisco Cantos Milan (Lookprakarn) Vs Lluis Alonso Sanchez (Vilartagas) 3X2 BX -80 Kg

                        GUANYADOR PER KO: FRANCISCO CANTOS MILAN

 

11. Laureano Exposito Vera (Leones) Vs Cristian Osuna Barril (Lookprakarn) 3X2 K.B. -67 Kg

                         COMBAT NUL

 

12. Manel Saladich Gonzalez (Doksuri) Vs Erik Edgar Garcia Fernandez (P.Impac.) 3X2 M.T. -61 Kg

                         COMBAT NUL

 

13. Bakari Sanyang Davila (Campio) Vs Daniel Franquesa Olivares (MT Girona) 3X2 K-1 -100 Kg

                    GUANYADOR PER KO : BAKARI SANYANG DAVILA

 

14. Joseph Franch Pellise (Bon Ritme) Vs Xavier Flotats Pinillo (P.Impacto) 3X2 K.B. -62,500 Kg

                         GUANYADOR : XAVIER FLOTATS PINILLO

                  

15. Sergi Rojas Aniento (Last Round) Vs Jonatan Jerez Cruz (Vilartagas) 3X2 K.B. -73 Kg

                        GUANYADOR: JONATAN JEREZ CRUZ

 

16. Victor Nuñez Caballero (Black Bull) Vs Alex Clerigues Ayudan (Vilartagas) 4X2 K-1 -70 Kg

                         COMBAT NUL

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA KICK-BOXING 4X2 -66 KGS

17. Jordi Miquel Molinos (MT Alpicat) Vs Saul Hernandez Ortiz (Sant Jordi)

                       CAMPIO: SAUL HERNANDEZ ORTIZ

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA MUAY-THAI 4X2 -63 KGS

18. Carlos Gamero Cintas (Leones) Vs Jose Maria Quevedo Tapia (Lookprakarn)

                         CAMPIO PER KO: JOSE MARIA QUEVEDO TAPIA

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA K-1 RULES 4X2 -76 KGS

19. Adil El Hafian (MT Alpicat) Vs Ramon Osiris Cruz Cortiñas (Vilartagas)

                    CAMPIO PER DECISIO MEDICA: ADIL EL HAFIAN