2003 VETLLADA A SANT ANDREU 22 DE FEBRER

VETLLADA SANT ANDREU 22/02/2003

1. Joan Aguila (Espai Esport) Vs Javier Lopez (Sparta) 2X2 F.C.
         GUANYADOR: JAVIER LOPEZ
2. Raul Palomeque (K1) Vs Angel Martin Martinez (Sparta) 2X2 F.C.
          COMBAT NUL
3. Armengol Torres (Espai Esport) Vs Kevin Riera (Elit) 2X2 F.C.
         GUANYADOR: ARMENGOL TORRES
4. Gustavo Javier Luna (Fighter’s) Vs Myoung Duck (Do il lee) 3X2 F.C.
         GUANYADOR: GUSTAVO JAVIER LUNA
5. Jordi Gonzalez (Sparta) Vs Edgar Navarro (K.B.Patric) 4X2 K.B.
         GUANYADOR: JORDI GONZALEZ
6. Jose Enrique Andujar (Figther’s) Vs Cristian Exposito (Leones) 2X2 F.C.
         COMBAT NUL
7. Marcos Delgado (Prisma) Vs Jesús Arjona (Daithon) 1X3 K.B.G.
        COMBAT NUL
8. Esteve Mancho (Esportiu 2000) Vs Jose del Aguila (Multi Sport) 2X2 F.C.
         COMBAT NUL
9. Eduardo Dacasa (Sport 1) Vs Jordi Repullo (Team Alexis) 2X2 K.B.G.
        GUANYADOR PER KO: JORDI REPULLO
   CAMPIONAT NACIONAL DE MUAY-THAI 5X2
10. Gabriel Jiménez (K.B.Patric) Vs Jose Antonio Montaña (Albacete)
       GUANYADOR PER KO TECNIC: GABRIEL JIMENEZ
11. Juan Carlos Nozal (Okamishin) Vs Alberto Montolio (Fabregat) 2X2 MT Jun.
        GUANYADOR PER KO: JUAN CARLOS NOZAL
12. Joel Borrazas (N.Fitness) Vs Eduardo Molina Peon (Sant Jordi) 3X2 K.B.
        COMBAT NUL
13. Sergio Lasala (K1) Vs Gabriel Lorente (Esportiu 2000) 3X2 F.C.
        COMBAT NUL
14. Jonathan Guerrero (Do Il lee) Vs Sergio Finez (K.B.Patric) 2X2 F.C.
       GUANYADOR: JONATHAN GUERRERO
15. Juan Jose Bautista (K1) Vs Ruben Roure (N.Fitness) 2X2 K.B.
        COMBAT NUL
16. Francisco Javier Ruiz (Daithon) Vs Ruben Jiménez (K1) 3X2 K.B.
        GUANYADOR: FRANCISCO JAVIER RUIZ
17. Eduardo Teijeiro (Daithon) Vs Joaquin Perez (K.B.Patric) 2X2 K.B.
         COMBAT NUL
18. Juan Antonio Tienda (Daithon) Vs Said Dammouchi (Okamishin) 3X2 K.B.
         GUANYADOR: JUAN ANTONIO TIENDA
19. David Rodriguez (K.B.Patric) Vs Xavi Urpi (Elit) 3X2 F.C.
         GUANYADOR: DAVID RODRIGUEZ