2009 KickBoxingMania + Light-Contact + Yoseikan Budo

XII CAMPIONAT DE CATALUNYA DE

                                           K.B.LIGHT-CONTACT

+ KICKBOXINGMANIA

I CAMPIONAT DE CATALUNYA DE YOSEIKAN BUDO  

                              13 / 12 / 2009                            

 

-60. -65
1-Joan Sabartes (Espai esport)
2-Jose Muriel (kick fighter)
3-Xavier Serrano (Espai esport)
3-Gerar vidal (Espai esport)

-70
1-Esteban Bolinches (Doksuri)
2-Alvaro Blázquez  (Sparta)
3-Adil Bouhaga (esp esport)
3-Arnau Dones (Doksuri)

-75
1-Joan Pedragosa (Espai esport)
2-Sergio Rodriguez (kick fighter)
3-Issac Bergada (doksuri)
3-Raul Martinez (sparta)

-80 +85
1-kelvin Cruz (espai esport)
2-Manuel Gonzalez (kick fighter)

KICKBOXINGMANIA  2X2   TATAMI

1. Cristina Frias Lopez (Leones) Vs Vania da Silva da Silva (Alpicat) -57 Kg  KB

                             GUANYADORA: CRISTINA FRIAS LOPEZ

2. David Rodriguez Alegre (akbmtc) Vs Joseph Granch Pellise (B.Ritme) -67 Kg  KB

                             GUANYADOR: JOSEP GRANCH PELLISE

3. Raul Batista Rodriguez (Vilart.) Vs Cristian Rodriguez Barba (Leones) -67 Kg KB

                            GUANYADOR: CRISTIAN RODRIGUEZ BARBA

4. Joaquin Esteban Garcia Muñoz (akb.) Vs Lucas Tejero Valero (akbmtc) -69 Kg KB

                            GUANYADOR: LUCAS TEJERO VALERO
5. Gabriel Pico Cordo (akbmtc) Vs Laureano Exposito Vera (Leones) -68 Kg  KB

                             GUANYADOR: LAUREANO EXPOSITO VERA

6. Oriol Simo Cabañeros (Sparta) Vs Antonio Martinez Sierra (Leones) -71 Kg  KB

                             GUANYADOR: ANTONIO MARTINEZ SIERRA

7. Alejandro Revellon Vazquez(S. Jordi) Vs Carlos Sola Ontiveros (Leones) -72 Kg KB

                             GUANYADOR: CARLOS SOLA ONTIVEROS

8. Alberto R. Paniagua Duarte(L’H) Vs Jonathan Perez Rodriguez(S.Jordi) -73 Kg MT
                            COMBAT NUL

9. Sergi Rojas Anieto  (Polinya) Vs Angel Garcia Pino (Sparta)  -76 Kg  KB

                            GUANYADOR: SERGI ROJAS  ANIETO

10. Cristian Romero Rama (Alpicat) Vs Emilio Rama Arbol (Sparta) -76 Kg  KB

                           GUANYADOR: EMILIO RAMA ARBOL

11. Oriol Escobar Lopez (Polinya) Vs Alex Fite              (S.Jordi) -86 Kg  KB

                          GUANYADOR: ALEX FITE
12. Xavier Armengol Lanao (Alpicat) Vs Albert Lopez Catalan (Prisma) -87 Kg  KB

                       GUANYADOR: ALBERT LOPEZ CATALAN

13. Hakim Amhandi (Alpicat) Vs Ghilherme Camargo Cesareo (Leones) -90 Kg  KB

                      GUANYADOR: HAKIM AMHANDI
YOSEIKAN BUDO

Pes – 65 Kg.

1er Classificat: ANTONIO MAQUEDA ESPINOSA

2on Classificat: ENRIC SALLES CUADRAS

Pes – 75 Kg.

1er Classificat: FRANCISCO CESAR MORAL MARTINEZ

2on Classificat: ALEIX LUQUE AMBLAS

Pes – 85 Kg.

1er Classificat: ALBERT ORENES ANGUIX

2on Classificat: ISRAEL BASTIDA PEREZ
YOSEIKAN KENJUTSU (ARMAS YOSEIKAN)
1er Classificat:  FRANCISCO CESAR MORAL MARTINEZ

2on Classificat: XAVI VALDRI BUSULDU

Marques Col.laboradores