2008 CAMP.CAT.LIGHT-CONTACT I TATAMI 2X2

CAMPIONAT DE CATALUNYA KICK-BOXING LIGHT-CONTACT, KICK-BOXING YOSEIKAN I KICK-BOXING TATAMI 2X2 08-11-2008

ABSOLUT:

-60 Kg : 1º Mario Jiménez -65 Kg: 1º Raul Jimeno
2º Abel Martinez 2º Oliver Martos
3er Ruben Cerezales 3er Choukri Kouolbaa
-70 Kg : 1º Alvaro Blázquez -75 Kg: 1º Emilio Rama
2º Toni Moreno 2º Xavier Campillo
3er Maximo Esteban 3er Kevin Treviño
3er Rafael Ojeda 3er Francisco Nuñez
-80 Kg : 1º Albert Sans +80 Kg : 1º Santi Lopez
2º Victor Guardiola 2º Pau Gomez
3er Jordi Rectoret 3er David del Valle
3er David Parreño 3er Alex Fernandez

OPEN FEMENI:

1º Sandra Carrasco
2º Laura Redonda
3ª Olga Callau

CATEGORIA NO-CONTACT MASCULI DE 8 A 10 ANYS

1er Clasificat; RUBEN RUIZ FERNANDEZ (KEN RYÜ) 8 anys
2º Clasificat: MARC RAMIRO MASEGOSA (GODAI) 8 anys
1er Clasificat: FELIPE GEA ESPINO (KEN RYÜ) 9 anys
2º Clasificat: DAVID RODAS NAVARRO (GODAI) 9 anys
3er Clasificat: AARON ORTEGA RAMOS (KEN RYÜ) 8 anys
1er Clasificat: ALEJANDRO MATEOS BALADA (KEN RYÜ) 8 anys
2º Clasificat: GUILLEM GARRIDO PARRA (GODAI) 9 anys
3er Clasificat: ERIC DOMINGUEZ MORALES (KEN RYÜ) 9 anys
4º Clasificat: KAMAL CHAMMARI (UMA GIMNAS) 9 anys
5e Clasificat: GERAD SALAS (UMA GIMNAS) 9 anys
1er Clasificat: DAVID PELL (GODAI) 10 anys
2º Clasificat: IZAN RAMOS (UMA GIMNAS) 9 anys

CATEGORIA NO-CONTACT FEMENI DE 8 A 10 ANYS

1ª Clasificada: VERONICA GARCIA (UMA GIMNAS) 9 anys
2º Clasificada: DABAE RYUZ (UMA GIMNAS) 9 anys
3ª Clasificada: ANNA RODRIGUEZ (GODAI) 9 anys
1ª Clasificada: OUMAIMA CHAMMARI (UMA GIMNAS) 9 anys
2ª Clasificada: MIRIAM JURADO (UMA GIMNAS) 10 anys
3ª Clasificada: VALENTINA VIEIRA (GODAI) 10 anys
3ª Clasificada: DOUAA ZAHROUNI (UMA GIMNAS) 9 anys
1ª Clasificada: LAURA GARCIA (GODAI) 10 anys
2ª Clasificada: SARA MUÑOZ (GODAI) 10 anys

CATEGORIA LIGHT-CONTACT MASCULI DE 10 A 14 ANYS

1er Clasificat: CRISTIAN LAGOS MELGAJERO (KEN RYÜ) 11 anys
2º Clasificat: KILIAN GUIRADO GIL (KEN RYÜ) 11 anys
3er Clasificat: ALEXANDER FERNANDEZ RUIZ (KEN RYÜ) 11 anys
4º Clasificat: DAMIA FUENTES ESCOTE (GODAI) 11 anys
1er Clasificat: VICTOR AKVAREZ VAZQUEZ (KEN RYÜ) 12 anys
2º Clasificat: ERIC EDGAR GARCIA (PURO IMPACTO) 14 anys
3er Clasificat: CRISTIAN MOLINA (KEN RYÜ) 13 anys
4º Clasificat: ALEX SERRANO GARCIA (GODAI) 13 anys
1er Clasificat: JOSEP FERNANDEZ (KEN RYÜ) 11 anys
2º Clasificat: DANIEL CASTRILLO LOPEZ (KEN RYÜ) 11 anys
1er Clasificat: JESUS EVAS (UMA GIMNAS) II NIVELL 14 anys
2º Clasificat: DANIEL PADILLA (UMA GIMNAS) II NIVELL 14 anys

CATEGORIA LIGHT-CONTACT FEMENI DE 10 A 14 ANYS

1ª Clasificada: LAURA RODRIGUEZ MOLERO (GODAI) 13 anys
2ª Clasificada: ALBA RUIZ FERNANDEZ (KEN RYÜ) 12 anys
1ª Clasificada : LORENA SANCHEZ (UMA GIMNAS) II NIVELL 14 anys
2ª Clasificada: ANABEL GARCIA (UMA GIMNAS) II NIVELL 14 anys

KICK-BOXING YOSEIKAN BUDO

- 75 Kg : 1er Clasificat: ALEIX LUQUE AMBLAS
2 º Clasificat: IVAN REGADERA DIAZ
3er Clasificat: MARCEL ALMARZA MAS
+ 75 Kg : 1er Clasificat: TOP CHERIF ADRAME
2º Clasificat: SERGIO LOPEZ ARIAS
3er Clasificat: MAIKEL GARCIA MCCUSKER

KICK-BOXING TATAMI 2 X 2

1. David Santiago Beltran (Prisma) Vs Oriol Subirats Galocha (Sparta) -73 Kg

                          COMBAT NUL

2. Juan Correa Monterde (Bruc Fitness) Vs Juan Gabriel Garcia Hernandez (Sparta) -57 Kg

                         GUANYADOR: JUAN GABRIEL GARCIA HERNANDEZ

3. Joseph Soldevila Sala (Villalba) Vs Luis Rodriguez Comes (Sparta) -60 Kg

                        GUANYADOR: LUIS RODRIGUEZ COMES

4. Javier Puente Jiménez (akbmtc-Doil Lee) Vs Daniel Ruiz Leon (Bruc Fitness) -67 Kg

                        COMBAT NUL

5. Joaquim Perez Escoda (akbmtc-Paradise) Vs Jesus Baños Madrid (Sparta) -67 Kg

                       GUANYADOR: JOAQUIM PEREZ ESCODA

6. Marc Grau Villarroya (Pantiquet) Vs Jonathan Fernandez Gomez (Zona Combate) -70 Kg

                      GUANYADOR: MARC GRAU VILLARROYA

7. Mohamed el Kanfoudi (akbmt-Cos Olimpic) Vs Sergio Amsede Pardo (akbmt-Sir Fit.) -70 Kg

                     GUANYADOR: MOHAMED EL KANFOUDI

8. Pol Ferrer Palazon (akbmtc-Paradise) Vs Juan Antonio Plaza Vila (akbmtc-Virgin) -70 Kg

                    GUANYADOR: POL FERRER PALAZON

9. David Moreno Rodriguez (akbmt-Bon Ritme) Vs Jose Antonio Silva (akbmt-Taro Tae) -73 Kg

                    GUANYADOR: DAVID MORENO RODRIGUEZ

10. Marc Grau Cuni (Pantiquet) Vs Jordi Plana Bassaganyas (Olot Boxing Center) -75 Kg

                   COMBAT NUL

11. Sergio Rojas Aniento (Last Round) Vs Rafa Valle Gandoy (akbmt-Shinkazendo) -75 Kg

                   GUANYADOR: RAFA VALLE GANDOY

12. Angel Carrion (Pantiquet) Vs Javier Medina Muñoz (Sparta) -76 Kg

                  GUANYADOR: JAVIER MEDINA MUÑOZ

13. Marc Ballesta Ribas (Olot Boxing Center) Vs Sergi Alcalde Agullo (akbmt-Sir Fit.) -75 Kg

                 GUANYADOR: MARC BALLESTA RIBAS

14. Cristian Garcia Solano (Z. de Combate) Vs Anchon Aranda Gutierrez (akbmtc-Sir) -80 Kg

                 GUANYADOR: CRISTIAN GARCIA SOLANO