2006 KICK-BOXING EN TATAMI - 12 DE NOVEMBRE

KICK-BOXING EN TATAMI 12-11-2006    2X2


 

1.    Carlos Gomero Cintas (Leones) Vs Luis Rodriguez Comes (Sparta)

                                  COMBAT NUL

2.    Xavier Rife Rueda (Campio) Vs Sohail Arrob (Wa-rang-do)

                                   COMBAT NUL

3.    Mourad Ouani (Doksuri) Vs Miguel Angel Ramirez Moreta (Campio)

                             GUANYADOR: MOURAD OUANI

4.    Angel Vazquez Lazaro (Prisma) Vs Xavi Puentes Jiménez (Z. Combate)

                             GUANYADOR: ANGEL VAZQUEZ LAZARO

5.    Edgar Medina Nebot (Kick BCN) Vs David Gonzalez Gonzalez (Campio)

                              GUANYADOR: DAVID GONZALEZ GONZALEZ

6.    Mario Rodriguez Fernandez (Imagim) Vs Juan Jose Ibáñez (Fidam)

                              GUANYADOR: MARIO RODRIGUEZ FERNANDEZ

7.    Luis Alexis Masague (Sparta) Vs Jordi Rojas Castro (Kick BCN)

                                     COMBAT NUL

8.    Joaquim Ras Aledo (Campio) Vs German Tabuenca (Black Bull)

                               GUANYADOR: GERMAN TABUENCA

9.    Marc Ayllon Saez (Fitness World) Vs Marc Lazaro Aviles (Doksuri)

                                GUANYADOR: MARC AYLLON SAEZ

10.   Alex Rueda Amat (Sparta) Vs Eduardo Morenas Diaz (Leones)

                                COMBAT NUL

11.   Francisco Javier Luna Moreno (Warang) Vs Cesar Augusto Miralles (F.World)

                                      COMBAT NUL

12.   Sergio Arjona (Fidam) Vs David Valle Cortes(Fitness World)

                                       COMBAT NUL

13.   Silven Fernandez Garceran (Campio) Vs Julio Moscoso Martin (Kick BCN)

                                           COMBAT NUL

14.   David Fernandez Alvarez (Prisma) Vs Adrian Fernandez  Sanchez (F.World)

                                     GUANYADOR: DAVID FERNANDEZ ALVAREZ

15.  Javier Cozar Perez (Campio) Vs Carlos Rillo Lizan (Fitness World)

                                      GUANYADOR: JAVIER COZAR PEREZ

16.  Omar Caballero Sarabia (Prisma) Vs Daniel Corral Gonzalez (Z.Combate)

                                     GUANYADOR: OMAR CABALLERO SARABIA

17.  Francisco Jose Rodriguez (T. Alexis) Vs Saul de la Cruz Cuartero (F.World)

                                     COMBAT NUL

18.  Eduardo Lopez Giron (Sparta) Vs Osiris Cruz (Imagim)

                                      COMBAT NUL

19.  Daniel Moreno Arellano (T.Alexis) Vs Oscar Fernandez Montes (Kick BCN)

                                       COMBAT NUL

20.  Jordi Cabañes Santa (Llagosta) Vs Jose Antonio Ballus Grima (Campio)

                                      GUANYADOR: JORDI CABAÑES SANTA

21.  Francisco Javier Lopez Morales (Campio) Vs Jonathan Santander Santander (Sant Jordi)

                                        GUANYADOR: JONATHAN SANTANDER SANTANDER

22.  Cristian Jodar (Pantiquet) Vs Ivan Fernandez Manson (Kick BCN)

                                       COMBAT NUL

23.  Jesús Martinez Moreno (Campio) Vs Liviu Tacu (Fidam)

                                    GUANYADOR: JESUS MARTINEZ MORENO