2006 VETLLADA A SANT ANDREU - 12 de Febrer

VETLLADA A SANT ANDREU  12/02/2006


 

1.Albert Lopez Catalan (Prisma) Vs Daniel Galan Jiménez (Kick BCN) 3X2  K.B.

                    GUANYADOR DEL COMBAT: ALBERT LOPEZ CATALAN

2. German Tabuenca Garcia(Black Bull) Vs Cristian Se. Romero Hermosilla(In)3X2 K

                     GUANYADOR DEL COMBAT: GERMAN TABUENCA GARCIA

3. Juan Rodriguez Gomez (Sparta) Vs Juan Vazquez Pongiluppi (Kick BCN) 3X2  K.B

                     GUANYADOR DEL COMBAT:  JUAN RODRIGUEZ GOMEZ

4. Saul de la Cruz Cuartero (Fit.World) Vs Rafael Bautista Pelaez (Campio) 3X2  K.B.

                      GUANYADOR DEL COMBAT:  SAUL DE LA CRUZ CUARTERO

5. Maria Isabel de Sousa Riera (Sparta) Vs Eva Barbero Benet (Alpicat) 3X2  K.B.

                       GUANYADORA DEL COMBAT: MARIA ISABEL DE SOUSA RIERA

6. Toni Budia Cirujano (Black Bull) Vs Ricardo Navarro  Alvarez (Alpicat) 3X2  K.B.

                       GUANYADOR DEL COMBAT:  RICARDO NAVARRO ALVAREZ

7. Dani Aguilera Alex (Campio) Vs Xabier Lopez Aromi (Sparta) 4X2  K.B.

                      GUANYADOR DEL COMBAT:  XABIER LOPEZ AROMI

8. Marcos Catala Ropero (Zona Franca) Vs Marc Grau Villalonga (Pantiquet) 3X2 KB

                      GUANYADOR DEL COMBAT:  MARCOS CATALA ROPERO

9. Jose Fco. Ballesteros Solis (F.World) Vs Francisco Sanchez Melgar (Púgil) 3X2 KB

                      GUANYADOR DEL COMBAT: FRANCISCO SANCHEZ MELGAR

10. Oscar Renedo  (Sparta ) Vs Sergio Salieron Soriano (Púgil)  3X2  K.B.

                       GUANYADOR DEL COMBAT:  OSCAR RENEDO

11. Fco. Estevez Rosales(Kick BCN) Vs Jose An.Cobo Camacho(S.Jordi) 3X2 MT

                                     COMBAT NUL

12. Nelson Buale Chone (Leones) Vs Antonio Rodriguez Cañadas (Sparta) 3X2 K.B.

                          GUANYADOR DEL COMBAT:  NELSON BUALE CHONE

13. Mario Gomez Hurtado (Pantiquet) Vs Jaume Martinez i Cid (F.World) 3X2  K.B.

                          GUANYADOR DEL COMBAT: JAUME MARTINEZ I CID

CAMPIONAT DE CATALUNYA K1 RULES  -63,5 KG

14. Juan Jose Leon (Sparta) Vs Joel Borrazas Villaro (Alpicat) 

                        CAMPIO DE CATALUNYA:  JUAN JOSE LEON

15. Raul Salas Cuesta (Leones) Vs Javier Lopez Giron (Sparta) 3X2  K.B.

                        GUANYADOR DEL COMBAT: RAUL SALAS CUESTA

16. Pablo Francisco Pacilillo (Daithon) Vs David Tejada Romero (Kine Sport) 3X2 MT

                        GUANYADOR DEL COMBAT:  PABLO FRANCISCO PACILILLO

17. Roberto de la Fuente Rodenas (Z.Franca) Vs Miguel Diaz (Francas) 3X2  K.B.

                        GUANYADOR PER ABANDONAMENT:  MIGUEL DIAZ

TITOL ESPANYOL M.M.A. -77 KG  3 X 5 

18. Juan Carlos Portillo (Reus Team) Vs Oriol Gasset Jimeno(Uppercut)

                         CAMPIO: ORIOL GASSET JIMENO

VETLLADA A SANT ANDREU  12/02/2006


 

1.Albert Lopez Catalan (Prisma) Vs Daniel Galan Jiménez (Kick BCN) 3X2  K.B.

                    GUANYADOR DEL COMBAT: ALBERT LOPEZ CATALAN

2. German Tabuenca Garcia(Black Bull) Vs Cristian Se. Romero Hermosilla(In)3X2 K

                     GUANYADOR DEL COMBAT: GERMAN TABUENCA GARCIA

3. Juan Rodriguez Gomez (Sparta) Vs Juan Vazquez Pongiluppi (Kick BCN) 3X2  K.B

                     GUANYADOR DEL COMBAT:  JUAN RODRIGUEZ GOMEZ

4. Saul de la Cruz Cuartero (Fit.World) Vs Rafael Bautista Pelaez (Campio) 3X2  K.B.

                      GUANYADOR DEL COMBAT:  SAUL DE LA CRUZ CUARTERO

5. Maria Isabel de Sousa Riera (Sparta) Vs Eva Barbero Benet (Alpicat) 3X2  K.B.

                       GUANYADORA DEL COMBAT: MARIA ISABEL DE SOUSA RIERA

6. Toni Budia Cirujano (Black Bull) Vs Ricardo Navarro  Alvarez (Alpicat) 3X2  K.B.

                       GUANYADOR DEL COMBAT:  RICARDO NAVARRO ALVAREZ

7. Dani Aguilera Alex (Campio) Vs Xabier Lopez Aromi (Sparta) 4X2  K.B.

                      GUANYADOR DEL COMBAT:  XABIER LOPEZ AROMI

8. Marcos Catala Ropero (Zona Franca) Vs Marc Grau Villalonga (Pantiquet) 3X2 KB

                      GUANYADOR DEL COMBAT:  MARCOS CATALA ROPERO

9. Jose Fco. Ballesteros Solis (F.World) Vs Francisco Sanchez Melgar (Púgil) 3X2 KB

                      GUANYADOR DEL COMBAT: FRANCISCO SANCHEZ MELGAR

10. Oscar Renedo  (Sparta ) Vs Sergio Salieron Soriano (Púgil)  3X2  K.B.

                       GUANYADOR DEL COMBAT:  OSCAR RENEDO

11. Fco. Estevez Rosales(Kick BCN) Vs Jose An.Cobo Camacho(S.Jordi) 3X2 MT

                                     COMBAT NUL

12. Nelson Buale Chone (Leones) Vs Antonio Rodriguez Cañadas (Sparta) 3X2 K.B.

                          GUANYADOR DEL COMBAT:  NELSON BUALE CHONE

13. Mario Gomez Hurtado (Pantiquet) Vs Jaume Martinez i Cid (F.World) 3X2  K.B.

                          GUANYADOR DEL COMBAT: JAUME MARTINEZ I CID

CAMPIONAT DE CATALUNYA K1 RULES  -63,5 KG

14. Juan Jose Leon (Sparta) Vs Joel Borrazas Villaro (Alpicat) 

                        CAMPIO DE CATALUNYA:  JUAN JOSE LEON

15. Raul Salas Cuesta (Leones) Vs Javier Lopez Giron (Sparta) 3X2  K.B.

                        GUANYADOR DEL COMBAT: RAUL SALAS CUESTA

16. Pablo Francisco Pacilillo (Daithon) Vs David Tejada Romero (Kine Sport) 3X2 MT

                        GUANYADOR DEL COMBAT:  PABLO FRANCISCO PACILILLO

17. Roberto de la Fuente Rodenas (Z.Franca) Vs Miguel Diaz (Francas) 3X2  K.B.

                        GUANYADOR PER ABANDONAMENT:  MIGUEL DIAZ

TITOL ESPANYOL M.M.A. -77 KG  3 X 5 

18. Juan Carlos Portillo (Reus Team) Vs Oriol Gasset Jimeno(Uppercut)

                         CAMPIO: ORIOL GASSET JIMENO

Marques Col.laboradores